Oslomed | Specjalistyczne Centrum Medyczne Kraków

Internista, Ultrasonografista

lek. Magdalena Górecka

O specjaliście

Lek. Magdalena Górecka to specjalista chorób wewnętrznych oraz lekarz w trakcie specjalizacji z gastroenterologii. Od czasów studiów pasjonuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń układu pokarmowego. W codziennej praktyce stawia na nowoczesne metody diagnostyczne, empatię oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. Szczególny nacisk kładzie na precyzyjną diagnostykę obrazową (w tym USG jamy brzusznej), co pozwala na wczesne wykrywanie problemów zdrowotnych i wdrażanie skutecznego leczenia. Jej zaangażowanie sprawia, że pacjenci czują się podczas wizyt bezpiecznie i komfortowo.

Doświadczenie zawodowe

  • Obecnie – Zakład Endoskopii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie (diagnostyka i terapia chorób przewodu pokarmowego, w tym nowoczesne metody takie jak endosonografia).

  • 2018–2023 – Klinika Chorób Wewnętrznych i Oddział Gastroenterologii (realizacja specjalizacji z chorób wewnętrznych).

  • 2016–2017 – 5 Wojskowy Szpital Kliniczny w Krakowie (staż podyplomowy).

Edukacja

  • Obecnie – W trakcie specjalizacji z gastroenterologii.
  • 2023 – Uzyskanie tytułu specjalisty chorób wewnętrznych.

  • 2016 – Ukończenie studiów na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Kursy i certyfikaty

Stale podnosi swoje kwalifikacje, aby zapewniać pacjentom najwyższy standard opieki medycznej, zgodny z najnowszymi wytycznymi. Jest aktywną uczestniczką licznych branżowych szkoleń oraz konferencji naukowych, koncentrujących się na:

  • Ultrasonografii (USG) jamy brzusznej,

  • Endosonografii,

  • Endoskopii górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego.

 

Zakres usług

Leczone choroby

Co mówią pacjenci

Wizyta przebiegła bardzo dobrze. Pani doktor szczegółowo odpowiadała na moje pytania. Miałam wystarczająco dużo czasu na wizytę i czułam się zaopiekowana
Bardzo profesjonalnie wykonane badanie, Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczyła. Wizyta przebiegła bez stresu i z ogromną empatią.
Polecam badanie USG przez Pania Doktor ze względu na zaangażowanie, cierpliwość i obszerne wyjaśnienia podczas badania.
Zobacz wszystkie opinie o lekarzu →